Pokladňa a Sklad
 

Realizačný tím iKelp Slovensko

Našim poslaním je robiť vašu prácu jednoduchšou

Za názvom každej firmy sa skrývajú  ľudia a ich príbeh. Dovoľte nám priblížiť ten náš a predstaviť vám tím, ktorý každý deň pracuje na tom, aby vaša práca aj tu na Slovensku bola jednoduchšou.

Jaroslav Orgoň, CEO

Jaroslav Orgoň

Vyslúžil si prezývku "malacký Bill Gates". Ako 12-ročný sníval o založení vlastnej softvérovej spoločnosti. V tom čase sa po nociach učil programovať na zapožičanom PMD-85-2A a na tieto romantické začiatky s IT nikdy nezabudne. Dopredu ho poháňajú vízie a neoblomná viera, že ak po niečom skutočne túži, tak to aj dosiahne. Je fanúšikom inovatívnych technológií.

Rudolf Tellár, Software Architect

Rudolf Tellar

Pracuje s nemeckou precíznosťou. Je to hráč, ktorý ťahá na bránku. Zameranie na ciele je pre neho sväté. Tam, kde sa iní doťahujú a nevedia sa rozhodnúť pre najlepšiu alternatívu, tak príde on a povie "Bude to takto". A čas vždy ukáže, že práve to bola tá najlepšia cesta. Ak má mať kvalita a rýchlosť vývoja svojho krstného otca, tak je to práve on.  Miluje športové autá a cestovanie.

Daniel Jurkovič, Produktový manažér

Daniel Jurkovič

Ak naši zákazníci a obchodní partneri niekoho milujú, tak je to práve on. Vždy všetko vybaví a naše produkty predáva len ak je presvedčený, že budú pre užívateľa prínosom. To vysvetľuje, prečo má najvyššiu úspešnosť predaja. Náš tím obohacuje o schopnosť vcítiť sa a porozumieť potrebám zákazníkov. Vo voľnom čase sa venuje športu, zdravému životnému štýlu a osobnému rozvoju.

Lukáš Krajčír, Technická podpora

Lukáš Krajčír

Vie o každom probléme, na ktorý užívatelia kedy narazili. Svoje dlhoročné skúsenosti zúročuje pri tvorbe kvalitných návodov. Pozná prekážky, na ktoré užívatelia narážajú, ale aj spôsoby, ako ich prekonať. Lukáš do nášho tímu prináša istotu, že naši zákazníci môžu kedykoľvek požiadať o pomocnú ruku. Voľný čas najradšej trávi so svojou milovanou rodinou.

Ondrej Mecháček, Developer

Ondrej Mecháček

Programovanie je ako astronómia. Nezasvetení to považujú za niečo romantické. Pravdou však je, že ide o náročné hľadanie algoritmov, prácu s údajmi a o tvorbu efektívneho užívateľského rozhrania. Ondrej v našom tíme podáva nadľudský výkon a prináša skvelé výsledky. Každý projekt je beh na dlhé trate, čo je aj jeho záľubou - behanie maratónov.

Certifikovaní servisní partneri

Partneri Slovensko

Dobrý výrobca môže byť najlepší, len ak sa sústredí na výrobu tých najlepších produktov. My to vieme a preto náš tím dopĺňa najširšia sieť s viac ako 90-timi certifikovanými servisnými partermi. Tí sa starajú o našich zákazníkov priamo na ich prevádzke a zabezpečujú aj dodávku a servis hardvéru, pokladní a fiskálnych tlačiarní. My tak máme priestor tvoriť tie najlepšie produkty na trhu.

Write by Author / Vytvorené by